מאירים נשמות

לקראת הימים המובילים אותנו אל חג מתן תורה, אלחי רפואה בסינגל שני מתוך אלבום הבכורה שלו "מאירים נשמות".

שיא מיוזיק | יום חמישי י"ח אייר התשע"ח, 03-05-2018 בשעה 10:56צפיות: 390.
מאירים נשמות
אלחי רפואה
"מאירים נשמות", הוא שיר אישי ומרגש, מעין מצפן מכוון, שמחזיר את האדם לרגעיו הקטנים והאמתיים רחוק מההמולה הסובבת אותו.

אלחי רפואה הוא יוצר, כותב ומלחין מוסיקה יהודית ישראלית. באלבום הבכורה הוא משלב בלדות נוגעות לצד שירים קצביים שאת חלקם כתב והלחין.

"מאירים נשמות" הוא סינגל שני מאלבום הבכורה הנושא את שם השיר, אותו כתב אלחי. שיר קטן - שמשדר תעצומות נפש גדולים.
"ובכך הם עושים טובה לכל העולם. מרבים בו שפע של אושר, של קדושה ושל מנוחה מחממים את הלבבות ומאירים את הנשמות" מתוך אורות הקודש חלק ב.- רס"ה, הראי"ה קוק.

שיריו של אלחי כמו חיכו לרגע הנכון לפרוץ החוצה לתודעה. דרך הסינגל החדש, פורט אלחי את סגנונו המוסיקלי בצליל ייחודי ומהדהד, ומשקף לנו את עולמו האישי. על השיר מספר אלחי, "כשאדם חוזר למקומות האמתיים שלו בחיים, למקומות הבסיסיים והפשוטים שלו, רק אז - הוא יכול להאיר נשמות ולבטא את הטוב שלו והטוב שבו 'חוזרים לחולות, מנגנים מנגינות, מאירים נשמות'... אני בטוח שכל אחד יכול למצוא את הרגע הזה – הכן, אצלו בחיים".

אלבום הבכורה מאירים נשמות כולל שירים וניגונים שאת חלקם אלחי כתב והלחין, טקסטים שנשענים על מקורות יהודיים ועל אמונת האדם בעצמו ובכוחותיו. האלבום כולל פסוקים מולחנים וניגון חסידי ועתיד לצאת לקראת ראש השנה עם מופע השקה.

אלחי רפואה (26) נולד בירושלים, והוא יוצר, כותב ומלחין מוסיקה יהודית ישראלית. כחלק מעיסוק במוסיקה הוא מנצח במקהלת ילדים. כיום אלחי הוא תלמיד בישיבה לבוגרי צבא, לאחר שהשתחרר מהצבא בתפקיד סמ"פ. ומלבד התחום המוסיקלי הוא עוסק בחינוך, אהבתו השנייה, ומשמש כמדריך בישיבה תיכונית בירושלים.

מילים: אלחי רפואה.
לחן: יהודה פונד.
עיבוד והפקה מוזיקלית: אלדד ציטרין.

האזנה עריבה בשיא מיזיק!

למילות השיר:
אלחי רפואה - מאירים נשמות.

הוסף תגובה חדשה

על מנת להוסיף תגובה לביקורת, עליך להיות מחובר למערכת.
הרשמה למערכת | התחבר

תגובות גולשים:

  • לא נמצאו תגובות לסינגל זה.