לא פשוט 'להיות אני'

"להיות אני" סינגל וקליפ חדש ממגמת המוזיקה של ישיבת 'משכנותיך' בהנחיית המוזיקאי הרב אבי אברהם.

שיא מיוזיק | יום חמישי ז' סיון התשע"ז, 01-06-2017 בשעה 12:36צפיות: 913.
לא פשוט 'להיות אני'
ישיבת משכנותיך
ישיבת משכנותיך, החטיבה הישיבתית של המרכז התורני אוהליך מרשת 'שתילים' של הרב ישראל רייסנר ובהנהלת הרב נתן צבי פינקל הינה מסגרת הנותנת מענה מקיף לנערים שמורים המתמודדים עם קשיים נפשיים ורגשיים שנפלטו מעולם הישיבות. את הפעילות הבלתי פורמאלית בישיבה מלווה מחלקת נוער שבהנהלת הרב אלדד אשורי.

לאחר כשנה של עבודה מקדמת והנאה רבה במגמת מוזיקה וכישורי חיים שבניהול הרב אבי אברהם, מסכמים התלמידים את השנה בשיר בכורה קבוצתי, פרי עמלם והשקעתם הרבה.

השיר 'להיות אני' מבוסס על מילות תפילתה של ילדה בת 8 ע"ה, שחלתה בסרטן ונפטרה ל"ע בדמי ימיה, נכתב בהתאמה למסגרת, לאחר דיוני עומק בנושא, ומביע את עוצמת הבקשה והקשר עם אלוקים ואת הצורך בהשלמה עצמית, התמדה והתמודדות אישית מתוך המצב האישי הקיים.

"השיר מספר את הסיפור שלנו, שרוצים להצליח בתור איך שאנחנו" מתאר אחד הנערים המשתתפים בשיר "המוזיקה נותנת לנו את הדרך לעשות את זה, ליהנות ולהצליח".

"בתחילתו ובסופו של התהליך המוזיקאלי-טיפולי נתנו הנערים כרפלקציה ציונים אישיים על הדימוי והערכתם העצמית ואף העניקו לעצמם לבסוף ציון על התוצאה הסופית. אלו הוכיחו כאלף עדים על ההשפעה והאפקטיביות הרבה של המגמה על שינוי לטובה בחייהם של הנערים המשתתפים בתהליך החיובי" משתף הרב אברהם.


סולנים: אהרן חזקיה, אביחי סולימני, יקיר אוזן.
לחן ומילים: אבי אברהם.
עיבוד מוזיקאלי: שימי סקלאר.
גיטרות חשמליות, עריכה ומיקס: אבי ז'אנו.
מקהלה וקליפ: מגמת מוזיקה וכישורי חיים תשע"ז.

האזנה עריבה בשיא מיוזיק!לצפיה בקליפ:

למילות השיר:
ישיבת משכנותיך - להיות אני.

הוסף תגובה חדשה

על מנת להוסיף תגובה לביקורת, עליך להיות מחובר למערכת.
הרשמה למערכת | התחבר

תגובות גולשים:

  • לא נמצאו תגובות לסינגל זה.