לאחר ההצלחה ההיסטרית של האלבום הראשון בסדרת המופת 'אידיש נחת', עם הלהיטים 'התקבצו מלאכים', 'מתנה טובה' ועוד. משיק השבוע גדול המלחינים של כל הזמנים במוזיקה היהודית יוסי גרין את האלבום השני בסדרה: 'סיבבן במצות'.

יוסי גרין מספר: "הסיפור מאחורי 'אידיש נחת' הוא סוג של חזרה לשורשים, זה מחזיר אותי לתקופה היפה והנוסטלגית עם ידידי יגאל צליק - פרחי לונדון, מקהלה שהייתה מלאה בתוכן איכותי ומקצועי מהמשובחים במוזיקה היהודית. בשנים האחרונות אני מרגיש את הצורך לחזור ולהלחין שירים למקהלות ילדים, הקולות שלהם משדרים מתיקות ותמימות גם יחד "אידיש נחת" של ממש!".

'אידיש נחת 2' כולל 11 לחנים חדשים בביצוע הילדים ששרים ממעמקי ליבם, ובליווי קולו הייחודי של גרין. הפרויקט כולו הופק ב-'מונרו' ניו-יורק, משם גם מגיעים עשרות הילדים שנתנו את קולם, והמפיק המסור מוישי קראוס. ההפקה המוזיקאלית והעיבודים בוצעו בידי אמן ע"י נפתלי שניצלער.

האלבום יגיע בימים הקרובים לחנויות המוזיקה ברחבי העולם היהודי, והוא זמין לרכישה און-ליין באייטונז, גוגל פליי, אמזון ושאר החנויות המקוונות ברשת. במקביל משיק גרין בימים אלו את ערוץ היוטיוב: Yossi Green Official בו יהיה ניתן להאזין לעשרות האלבומים שהפיק בשנים האחרונות.

רצועות שאסור לכם פספס:
#1 סיבבן במצות \\ #2 מים רבים \\ #5 בני בראתי \\ #7 כי אין לנו מלך

הפקה: מוישי קראוס.
עיבודים: נפתלי שניצלער.
עיצוב עטיפה: Dart Design.
הפצה ראשית: NigunMusic.com
ניו מדיה ויח"צ: מדיה פרו.

האזינו לשיר הנושא מתוך האלבום החדש - "סיבבן במצוות".

האזנה עריבה בשיא מיוזיק!