הוא הדהים את עולם המוזיקה החסידית ביכולת הקולית שלו ושני אלבומיו המוצלחים של יואלי גרינפלד (״המברך יתברך״, ״תזכנו״), הפכו אותו לאחד הזמרים האהובים בעולם המוזיקה החסידית.

גם בשנה שעברה הוא נחל הצלחה מסחררת נוספת כשיצא אלבום הלהיטים שלו "פעימות" (BEATS), שניפק גרסאות כיסוי לשירים מוכרים. עכשיו, הוא חוזר עם אלבום מקורי שלישי – הנושא את השם הקצר: "זה", שייצא אי"ה בעוד כשבועיים לחנויות.

האלבום החדש יכלול 11 שירים חדשים שהולחנו ועובדו בסטנדרטים גבוהים במיוחד, בהפקתו של נפתלי שניצלער ובהשתתפות מיטב המלחינים במוזיקה היהודית בהם יוסי גרין, איצי וולדנר, שלמה יהודה רכניץ, מוטי אילוביץ', פינקי וובר, דודי קאליש, נפתלי שניצלר והמוזיקאי מאיר אדלר.

בינתיים, משחרר גרינפלד את הלהיט הראשון מהאלבום - "רחמנא ליבא בעי", להיט אלקטרוני מרגש וסוחף שכבר בהאזנה ראשונה ניתן לזהות שמדובר בלהיט מלהיב במיוחד.

את השיר הלחין מי שמוכר בישראל כ״מכונת השמחה״, המוזיקאי מאיר אדלר, על העיבוד החדשני והמפתיע אחראי נפתלי שניצלער כשעל המקהלה הופקד משה קרויס.

״גרינפלד מביא למוסיקה החסידית סטנדרטים חדשים״ אומר גורם בצוות ההפקה של האלבום ומוסיף, ״היכולות הווקאליות שלו, השליטה המדהימה והטכניקה הקולית שלו היא משהו שהיה מוכר רק במוסיקה הכלל עולמית״.

האזנה עריבה בשיא מיוזיק!