'סגולה' לשמחה..

הזמר אוהד מושקוביץ בסינגל חתונות חדש ומקפיץ - "שמח" אותו משחרר מתוך האלבום סגולה שיגיע בימים הקרובים לחניות המוזיקה.

שיא מיוזיק | יום ראשון כ' סיון התשע"ה, 07-06-2015 בשעה 18:43צפיות: 1227.
'סגולה' לשמחה..
אוהד מושקוביץ
בשורה של ממש לחובבי המוזיקה החסידית: ענק הזמר אוהד מושקוביץ מוציא סוף סוף בימים אלה את אלבומו החמישי - "סגולה". לאחר הפוגה של ארבע שנים מאז צאת האלבום הקודם, בהם חרש אוהד כל במה אפשרית ברחבי העולם והופיע בכל המופעים הנחשבים בעולם המוזיקה היהודית, משחרר אוהד סינגל ראשון בשם "שמח" מתוך האלבום שעתיד לחולל סערה של ממש בתעשיית המוזיקה החסידית.

את השיר "שמח" הלחין ועיבד משה לאופר - גדול המעבדים המוזיקליים בכל הזמנים - ואת המילים לשיר כתב לא אחר מאשר דוד פדידה בעצמו.

"שמח" הוא שיר קצבי ומקפיץ שבעז"ה יכבוש בתוך זמן קצר את רחבות הריקודים באולמות השמחה וימשיך את ההצלחה המסחררת לה זכה השיר "כל זמן" מאלבומו השני של אוהד שהפך להמנון הבלתי מעורער של כל חתונה יהודית ברחבי העולם.

מוזיקאים המעורבים בהפקת אלבומו החדש של אוהד מספרים על סנסציה של ממש וטוענים שמדובר באלבום איכותי וייחודי בטעם של פעם. השמועה מספרת על יצירה מוזיקלית של יוסי גרין שמזכירה את הבלדות הוותיקות והאהובות שלו מימים ימימה.

בתוך זמן קצר נדע כולנו מה צופן לנו אלבומו החדש של אוהד, ועד אז, נוכל להתענג על קולו המיוחד ועל ההגשה המושלמת בסינגל המעולה שיוצא כעת.

האזנה עריבה בשיא מיוזיק!

למילות השיר:
אוהד מושקוביץ - שמח.

הוסף תגובה חדשה

על מנת להוסיף תגובה לביקורת, עליך להיות מחובר למערכת.
הרשמה למערכת | התחבר

תגובות גולשים:

  • לא נמצאו תגובות לסינגל זה.