להיט קיץ חדש מבית היוצר של אודי דוידי!

בדרך לאלבום שביעי וחדש, משיק אודי דוידי את "ראו באורי" – סינגל קצבי וסוחף, המילים והלחן של אודי ולילך דוידי, כשעל ההפקה המוסיקלית הופקד אבי טל.

שיא מיוזיק | יום שני ז' סיון התשע"ה, 25-05-2015 בשעה 12:49צפיות: 1976.
להיט קיץ חדש מבית היוצר של אודי דוידי!
אודי דוידי
הזמר והיוצר אודי דוידי לא נח לרגע. קצת יותר משנה אחרי האלבום האחרון 'מחכה לשקט', הוא מבלה בימים אלה באולפני ההקלטות בדרך לאלבום שביעי וחדש. כשמאחוריו שישה אלבומים מצליחים ומגוונים, ומכירות אלבומים חסרות תקדים, משיק אודי שיר קצבי וסוחף מתוך האלבום שבדרך.

בשנים האחרונות מקבע אודי את מקומו כזמר חוצה מגזרים וגבולות, המצליח לחבר להופעותיו קהל צעיר ובוגר כאחד, אשר הוקסמו משיריו מלאי העוצמה והרגש, ומהכריזמטיות הכובשת על הבמה. בנוסף מופיע אודי לצד זמרים ישראלים מובילים כמו שלומי שבת, קובי אפללו, עידן עמדי, רמי קליינשטיין, בועז שרעבי ועוד.

הסינגל החדש "ראו באורי" מתכתב עם המדרש הידוע על גאולתם של ישראל ככלל וכפרט, הדומה לאיילת השחר המפציעה והולכת קמעא קמעא, גם כאשר אין זה נראה כך. כמיטב המסורת את השיר הלחינו אודי ולילך דוידי, כשעל ההפקה המוסיקלית הופקד אבי טל.

"כל אחד מאיתנו חווה לא פעם תחושה של קושי, שכמעט ואפסה התקווה. מהיכן שהוא מגיע פתאום אור. אור לא חזק, מתחיל קמעא קמעא, אבל הולך ומתגבר. היה לי חשוב להביא לידי ביטוי את הידיעה והתקווה החזקה שאין יאוש, וכבר מריחים באוויר את ריח הגאולה הפרטית והכללית, הנה הנה זה בא". אומר אודי.

האזנה עריבה בשיא מיוזיק!

למילות השיר:
אודי דוידי - ראו באורי.

הוסף תגובה חדשה

על מנת להוסיף תגובה לביקורת, עליך להיות מחובר למערכת.
הרשמה למערכת | התחבר

תגובות גולשים:

  • לא נמצאו תגובות לסינגל זה.