מנוע החיפוש של ברגר...

יוחאי כפיר משיק השבוע סינגל סליחות מרגש - "נחפשה" בביצועו של הזמר האגדי יוסי ברגר.

שיא מיוזיק | יום ראשון י"ט אלול התשע"ד, 14-09-2014 בשעה 17:34צפיות: 1033.
מנוע החיפוש של ברגר...
יוסי ברגר
לאחר קמפיין הטיזירים שהפך לוויראלי ברשתות החברתיות, משיק השבוע המפיק יוחאי כפיר את הסינגל 'נַחְפְּשָׂה' של הזמר יוסי ברגר. מלבד הביצוע המרגש והמושלם לימי הסליחות, מתהדר הסינגל במעטפת יצירתית במיוחד בהשראת מנוע החיפוש הפופולארי גוגל.

המילים: "נחפשה דרכינו ונחקורה ונשובה אליך..." מתוך הסליחות, קיבלו את הלחן של המוזיקאי המוערך אלי קליין, כאשר על העיבוד וההפקה המוזיקאלית אחראי מאסטרו עמי כהן, שצירף אליו את מיטב המוזיקאים בישראל ליצירה מהוקצעת ומושלמת.

יוסי ברגר אחד הזמרים יוצאי הדופן שהכירה המוזיקה החסידית, ולא רק בגלל קולו האדיר, אלא גם בזכות האנרגיה האינסופית שפורצת מהאיש בכל הזדמנות ובמיוחד כשהוא על הבמה. ברגר חורך את הבמות בישראל ובחו"ל מעל 10 שנים, ועם הזמן יצר לעצמו אהדה רבה בקהילות יהודיות רבות ומגוונות בעולם, (אירופה, דרום אמריקה, ארה"ב ועוד) אשר אינם מוותרים ומזמינים אותו אחת לכמה שבועות לחתונות, דינרים וערבי קהילה.

יוחאי כפיר המפיק והמנהל האישי: "אנו גאים להגיש את הסנונית הראשונה מתוך פרויקט בינלאומי של הזמר שלא נגמר יוסי ברגר. באווירת הימים הנוראים ותוך כדי אמירת הסליחות, זה הזמן לעצום עיניים, לחפש את הדרך להתקרב לקב"ה ולהפוך לטובים יותר"

מקהלות: אלי קליין ואיצי ברי

האזנה עריבה בשיא מיוזיק!

למילות השיר:
יוסי ברגר - נחפשה.

הוסף תגובה חדשה

על מנת להוסיף תגובה לביקורת, עליך להיות מחובר למערכת.
הרשמה למערכת | התחבר

תגובות גולשים: