תכירו: זה שיתן את 'הכי טוב' שיש!

שימי אנגל משיק את אלבומו הראשון "כלל" שיגיע השבוע לחניות בארץ - האזינו לשיר "הכי טוב" מתוך האלבום.

שיא מיוזיק | יום שני י"א סיון התשע"ד, 09-06-2014 בשעה 22:55צפיות: 642.
תכירו: זה שיתן את 'הכי טוב' שיש!
שימי אנגל
כוכב חדש ועולה בשמי המוסיקה החסידית, מגיע אלינו היישר מארה"ב – שימי אנגל.
כבר בהיותו צעיר הופיע אנגל ב"טישים" ואירועים מיוחדים בקהילתו במונקאטש. עם השנים והניסיון הרב שצבר, החל להופיע באירועים גדולים ורשמיים ברחבי ארה"ב. כמו-כן היה חבר במקהלת "המזמרים".
לאחר שנישא והשקיע את זמנו בבניית ביתו. חזר אנגל אל קדמת הבמה והפך לאחד הזמרים המבוקשים בסצנת האירועים והמופעים בארה"ב, ואף מחוץ-לה.

לפני כשנה, החל לעבוד על אלבום הביכורים שלו, כשאת מלאכת ההפקה הפקיד בידיו האמונות של המפיק המוסיקלי נפתלי שניצלער [החתום על אלבומים ולהיטים רבים במוסיקה החסידית]. האלבום מקורי ומעניין, ומציע מיקס ייחודי וחדיש של מוסיקה חסידית עם טוויסט מקורי. שירים קלאסיים לצד שירים קצביים, בניהם שיר ביידיש, באנגלית. כשאחת ההפתעות באלבום הינו שיר מיוחד של הרבי המרקד ר' שלמה קרליבך ז"ל, שטרם יצא ומופיע לראשונה באלבום. בין רשימת המלחינים והמעבדים ניתן למצוא שמות כמו יוסי גרין, פינקי וובער, ליפא שמעלצר, מוטי יילוביץ, איצי וואלדנר, ברוך לווין, משה לאופר, לייב יעקב ריגלר, נחמן דרייער, וכמובן נפתלי שניצלער.

"הכי טוב" – סינגל מתוך האלבום. המהווה מעין היכרות שעורך אנגל עם הקהל הרחב בישראל ובכלל. כמילות השיר: "התפקיד שלי יחיד ומיוחד, להשתדל ככל שרק אוכל. אתם תתנו את הכי טוב שבכם, אני אתן את הכי טוב שיש לי!".
על הלחן הקליט והסוחף, ענק הזמר החסידי ליפא שמעלצר. כשעל העיבוד התוסס והמקפיץ, אלי קליין.

"כלל" – אלבום הביכורים של אנגל יגיע השבוע אל חנויות המוסיקה בישראל. יש למה לחכות!.

האזנה עריבה בשיא מיוזיק!

למילות השיר:
שימי אנגל - הכי טוב.

הוסף תגובה חדשה

על מנת להוסיף תגובה לביקורת, עליך להיות מחובר למערכת.
הרשמה למערכת | התחבר

תגובות גולשים:

  • לא נמצאו תגובות לסינגל זה.