מתי שריקי – "אור חדש"

מתי שריקי - "אור חדש", סינגל מתוך אלבום בכורה

שיא מיוזיק | יום שלישי ט"ז אב התשע"ג, 23-07-2013 בשעה 06:52צפיות: 838.
מתי שריקי – "אור חדש"
מתי שריקי
מתי שריקי, (30), נשוי ואב ל 4 מתגורר ב'שבות רחל' וגם עובד בבנימין, שגרת חייו מול מחשב. מול המסך יעלו ויבואו במהלך היום תמונות, טקסטים, באנרים קופצים, מודעות ומיליוני קילובייט דיגיטאליים. בערב, יחליף מחלצות ויצטחצח על קולו, ייטול את אורגנו בידיו וייצא לשמח יהודים רבים. בד"כ הוא משמש כסולן וקלידן בתזמורת קומי אורי המוצלחת, ובאופן כללי הוא גם מזמר ומקלדן באירועים, בליווי מוזיקלי בהצגות תאטרון ועוד...
בסוף היום, כשלכולנו כבר מערבבות האותיות על המסך, אצל מתי הן מתגבשות לכדי מילים ומנגינה. כמו מוסיקאים רבים בעולם, את הקשר אל המוסיקה הוא חווה כבר בגיל ילדות. בגיל 8 קיבל אורגנית צעצוע מהדוד שמעבר לים. "שיחקתי ושיחקתי והרעשתי וחפרתי לכל המשפחה, אבל אט אט הבינו הורי שאני זקוק למשהו יותר רציני, ורכשו עבורי פסנתר", מגלה שריקי. שריקי מתחיל ללמוד לנגן על פסנתר, בהמשך משתתף באופן פעיל בקונצרטים, ומתחבר אל המוסיקה הקלאסית דווקא במסגרת חוגי המתנ"ס.
"מוסיקה בשבילי היא זכות שקיבלתי מאלוקים", הוא מחלק קרדיט ראשון, "כדי להעביר דברים לעולם". שריקי מתרגש משמחה פשוטה ואמיתית בריקודים המשמחים חתן וכלה ובר מצוה, ובה בעת גם ממנגינה שהצליח לחבר למילים. "אני רוצה שהמוסיקה שלי, תעשה משהו טוב בלב ובאזני כל מי שנחשף אליה..".
הסינגל הראשון המשוחרר לציבור הוא "אור חדש", המסמל עבורו ערגה לירושלים עיר הקודש, אהבה גדולה לסמטאותיה העתיקות ולקצב החיים שבה, ומאידך מסמל פריצת מחסומים וגבולות, בין אדם לעצמו, מעין מסע אל האור האמיתי במרוץ החיים. הטקסט האישי, בא לידי ביטוי בין השורות בשיר "זה השביל שמזכיר, שהאור מעבר לקיר, אור חדש"..
"אור חדש", הוא סינגל מתוך אלבום בכורה שמתהווה בע"ה. עם השנים הצטברו אצל מתי שירים רבים, לפני חצי שנה החליט לקחת צעד קדימה, והחל להקליט את החומרים שלו באולפן ביתי שבנה בביתו. לסיום, פנה אל המפיק הפופולארי אבי טל (אהרון רזאל, אודי דוידי) שעיבד, הפיק מוסיקלית והקליט את "אור חדש" באולפנו שבירושלים.

האזנה עריבה בשיא מיוזיק!

למילות השיר:
מתי שריקי - אור חדש.

הוסף תגובה חדשה

על מנת להוסיף תגובה לביקורת, עליך להיות מחובר למערכת.
הרשמה למערכת | התחבר

תגובות גולשים:

  • נכתב ע"י: MOM;-], בתאריך: 23-07-13 14:15.

    ממש אהבתי ממליצה לישמוע!!