מחובת הלבבות להיפ-הופ וסינגל שני..

אוהד משיח - היוצר החרדי שכותב ויוצר היפ-הופ בהשראת ספר "חובת הלבבות" בסינגל שני "נודה לך".

שיא מיוזיק | יום ראשון ח' תמוז התשע"ג, 16-06-2013 בשעה 18:22צפיות: 1361.
מחובת הלבבות להיפ-הופ וסינגל שני..
אוהד משיח
אוהד משיח (30) הוא אברך צעיר, בוגר ישיבת 'אור דוד' בבני ברק, כיום עובד ולומד. כבר מגיל צעיר אוֹהֵד משיח את המוסיקה הזאת. "בגיל 14 כבר שחיתי היטב במוסיקה הזאת, דקלמתי שירים בלי סוף, בשונה משאר השירים המדברים על עניינים רכים ונחמדים, אני התחברתי יותר דווקא למוזיקה הזאת, אני בעד ל'חתוך עניינים' ולהטיח את האמת שלי ב'פנים'...", מסביר משיח. שלוש שנים מאוחר יותר החל לכתוב שירי מחתרת בעצמו ואף ולהקליט אותם.

אבל, לפני 4 שנים התרחש המהפך, משיח פנה ליצור טקסטים תורניים. אומנם, הוא לא כתב טקסטים 'חילוניים', המחאה שלו בעטה. הוא מתייחס בשיריו ליחסי אמת בחברות, מוחה נגד אמירת שקרים בין חברים, ומתבטא באופן אמיץ נגד הממסד. "מאז שאני בישיבה, הקפדתי על סדר 'מוסר'. כשסיימתי ללמוד את ספר 'חובת הלבבות', הציפו אותי כ"כ הרבה רגשות, וממש אכזב אותי שלא הרבה אנשים מכירים את בעל חובת הלבבות. הנחתי, שבדרך ההיפ הופ אוכל להנגיש את התכנים שלו לכלל הציבור".
את המוסיקה שלו הוא שר באולפן, בהופעות מול קהל ("נפרד!!!"), אבל לא בחתונות ושמחות- "אני מביא תוכן חיובי וטוב לצעירים שמאזינים למוסיקה בסגנון הזה, אם כבר, אז לפחות שיקשיבו למילים טובות". בחול המועד האחרון הופיע על בימת המזמר החסידי בחברון, למרות שהצלילים היו חדשים לציבור, ההתלהבות של האלפים שהאזינו לו ברחבת מערכת המכפלה – הייתה רבה. "רבים מבעלי התשובה שכבר מכירים את סגנון ה'היפ הופ' החמיאו לי על השירים", מגלה משיח.

האזינו לסינגל השני של אוהד - "נודה לך".

האזנה עריבה בשיא מיוזיק!

למילות השיר:
אוהד משיח - נודה לך.

הוסף תגובה חדשה

על מנת להוסיף תגובה לביקורת, עליך להיות מחובר למערכת.
הרשמה למערכת | התחבר

תגובות גולשים:

  • נכתב ע"י: MOM;-], בתאריך: 02-07-13 12:57.

    אהבתי!!!!!!!!!!