למשפחת ולדמן הירושלמית, שורשים חסידיים עתיקים של השירה והתפעמות הנפש אותם הם ינקו וספגו מההורים ומהסבים. מידי שבת בשבתו סביב שולחן השבת הסבו האחים ובתוכם אשר, אלעזר, משה ואורי ונתנו את קולם בשיר. שמע הזמירות המופלאות יצא למרחוק. גם כשלמדו בישיבה או שרתו בצבא, לא ויתרו על מנהגם מהבית ומידי יום שישי לקראת שבת, ישבו האחים לשיר ולקבל את פני השבת עם כלי נגינה, כשאליהם מצטרפים תמיד חברים טובים.

המשתתפים הרבים שנטלו חלק בשירת השבת הייחודית של המשפחה, עוררו את הרצון והצורך לשתף את אוהבי המוסיקה היהודית בחוייה המרגשת ומלאת ההשראה ולהפיק אלבום מוסיקלי. "הרעיון הוא להנגיש לציבור את הזמירות שאנחנו כל כך מחוברים אליהם ובנוסף לחלוק את המנגינות המקוריות שצמחו מתוך זה" – מסביר אלעזר ולדמן. האחים לא התפשרו וגייסו למלאכה את טובי הנגנים העוסקים בתחום, בראשם יהודה כ"ץ (רבע לשבע) שהופקד על הפקתו המוסיקלית של הפרוייקט. האלבום החדש שלום עליכם, מגיש את זמירות השבת בהרמוניה המופלאה של האחים ומעניק להם גוון חדש ומקורי.

אחד-עשר הרצועות באלבום מגוונות מאוד ומתחלקות בין לחנים חסידים עתיקים בעיבודים עכשווים, לחנים מוכרים בני דורנו וכמובן גם לחנים חדשים של האחים ולדמן, בעיקר של האח משה. כמו למשל: פרוק ית ענך - בלחן האדמו"ר ממודז'יץ, מעין עולם הבא – של חסידות ברסלב, ריבון כל העולמים בלחן של האבא – צבי ולדמן, ע"פ נוסח של ויז'ניץ, שלום עליכם – המעובד ע"פ לחן של הרב יצחק גינזבורג, בני היכלא – בלחן של הרב דודי ליבוביץ, ניגון יער רמות – ניגון שהולחן ערב שבת בין השמשות ביער רמות העוטף את ביתם בשכונת רמות בירושלים, ניגון טל טלה לנשמה – שהולחן בעת הדמדומים של צאת השבת, בה נפרדים מהנשמה היתירה ורק הניגונים והבשמים של ההבדלה מצליחים קצת לעמעם את הפרידה.

האזנה עריבה בשיא מיוזיק!