האלבום של יומי לואי מגיע לישראל!

האזינו לסינגל מתוך האלבום המוצלח של יומי לואי - משה קיבל תורה...

שיא מיוזיק | יום שלישי כ"ז תשרי התשע"ב, 25-10-2011 בשעה 17:05צפיות: 1954.
האלבום של יומי לואי מגיע לישראל!
יומי לואי
יומי לואי הוא שם מוכר בזירת החתונות בארה"ב בשנים האחרונות. כוכבו דרך לראשונה בשמי המוסיקה החסידית כשכיהן כילד כסולן באלבום 'שירים מבית אבא' של מרדכי בן דוד. בהמשך, למד חזנות ופיתוח קול אצל החזן הערש איינהורן ובהמשך, כבר התנוסס שמו לתפארה באלבומים של סוקי ודינג, 'לחיים שירה' וכן נטל חלק בפרויקט האחרון של מקהלת שירה.

בתקופה האחרונה, בין שלל האירועים הרבים בהם הופיע, כמו מופע חזק ה-14 והמופע המוסיקלי של יוסי גרין, שקד יומי יחד עם המפיק הבלתי נלאה נפתלי שניצלער על אלבום בכורה, עליו עוד ידובר רבות בשנים הקרובות. קול הפעמונים של לואי משתלב בהפקה מוסיקלית מרהיבה והתוצאה ממוגגת אוזן.

עשרת שירי האלבום כוללים שלושה שירים של יוסי גרין - כולל שיר הנושא אהבת השם ושני שירים של פינקי וובער. שאר השירים הולחנו ע"י אלי לאופר, רולי אזרחי, משה וורצברגר, מוטי אילוביץ ובנימין הרשקוביץ (עם ביצוע מחודש ומרגש במיוחד לשיר 'מפני חטאינו' שבוצע לראשונה באלבומה השישי של תזמורת שלהבת).

חידוש מרתק באלבום הנוכחי הוא הגיוון המפתיע גם בתחום המקהלות, בו נוטלים חלק מספר מנצחים ומעבדים כמו דודי קאליש, מוישי רוט, מונה רוזנבלום, מוישי קרויס ויואלי הורוביץ. גם במלאכת העיבודים עסקו לא מעט: משה לאופר, מונה רוזנבלום, אלי לאופר, לייב יעקב ריגלר, אלי לישנסקי, רולי אזרחי, דודי קאליש וישראל לאם.

שימו אוזן: להיט מובטח, הוא השיר 'משה קיבל תורה' בלחנו החביב של מוטי אילוביץ ובעיבודו המקפיץ של אלי לישנסקי.

הכנסו לכתבה של מבקר המוזיקה איתי סיטבון:
יאמי של אלבום!


למילות השיר:
יומי לואי - משה קבל תורה.

הוסף תגובה חדשה

על מנת להוסיף תגובה לביקורת, עליך להיות מחובר למערכת.
הרשמה למערכת | התחבר

תגובות גולשים:

  • נכתב ע"י: Siton, בתאריך: 30-10-11 11:09.

    אלבום ממש מוצלח, ויופי של עטיפה (המחודשת לישראל).