מקהלת "פרחי שירה חדשה" בניצוחו של נחמן סלצר חוזרים באלבום חדש "על התורה", אלבום שמוקדש רובו ככולו לשירים העוסקים בשבח התורה הקדושה. האלבום, רביעי במספר, נחשב לאחד הטובים ביותר של הלהקה עד כה. האלבום מכיל אחד עשר שירים במגוון סגנונות, ההשראה לאלבום הגיעה לנחמן במהלך אחת ההופעות המוקדמות של המקהלה בסיום הש"ס בירושלים שהתקיים בבנייני האומה

"...זו הייתה חוויה מרגשת מאוד מרגשת לכל מי שזכה להשתתף", מסביר סלצר, "הזכות לעמוד מול שלוש שורות של גדולי הדור היה מדהים. לראות את הקהל העצום עומד וקורא 'ברוך שם כבוד מלכותו לעולם ועד' היה רגע שהעלה דמעות בעיני רבים". גולת הכותרת של הערב עבור סלצר, היה כאשר ראש ישיבת מיר בירושלים, הרב נתן צבי פינקל שליט"א, נשא דברים. "המסר של ראש הישיבה היה קצר אך מעורר השראה. כך נולד השיר 'הדרן עלך' שיר בולט באלבום שכולו תורה. המקהלה זכתה לשיר בסיום הש"ס מקווה לשיר בקרוב בסיום הבעל"ט ועשויים לזכות לשיר בסיום השיעור של המשיח בבית המקדש במהרה בימינו.."

ילדי המקהלה, בשתי קבוצות גיל, לומדים בתלמודי תורה ומגיעים מכל רחבי הארץ. המוסיקאים שמנגנים באלבום הוקלטו ברחבי העולם, עובדה שהופכת את "שירה חדשה" להרכב מוסיקלי ייחודי ובינלאומי. המקהלה מופיעה באירועים יוקרתיים ברחבי העולם ומלווה את טובי המוסיקאים שהצמיח עולם המוסיקה החסידית. את העיבודים כתב דוד אפשטיין, כוכב עולה בתחום, כל הלחנים באלבום של נחמן סלצר, מנהיג המקהלה.