מיוחד לחג הפסח: סינגל שני ומרטיט לכוכב הנולד הדתי: אלחי רפואה - 'אם נאמין' ('בצאת ישראל')

האזינו לסינגל החדש של אלחי רפואה - בשביל פסח...

שיא מיוזיק | יום שלישי ח' ניסן התשע"א, 12-04-2011 בשעה 17:31צפיות: 3432.
מיוחד לחג הפסח: סינגל שני ומרטיט לכוכב הנולד הדתי: אלחי רפואה - 'אם נאמין' ('בצאת ישראל')
אלחי רפואה
אלחי רפואה, מי שכונה כ"דבר הדתי הבא", נחשב כיום כבר ל"דבר הדתי הזה". רפואה זכור לטובה מתחרויות זמר רבות בישראל וברחבי העולם. את הלהיט אבא של כולם שריגש, הסעיר והושמע בלי סוף בכל הערוצים, שחרר אלחי בערך לפני שנה. מאז, הציפייה לשיר נוסף הלכה וגברה וכעת, לפני חג הגאולה, הוא משחרר סינגל שני העונה לשם אם נאמין (או בצאת ישראל) מתוך אלבום בכורה שיוצא לחנויות בקרוב.

כפי שאפשר לצפות מאלחי, בעל קול הפעמונים המרגש, גם בשיר הנוכחי המלודיה עשירה והעיבוד גרנדיוזי ובלתי שגרתי. בנוסף, מתארחים בשיר מקהלת החזנים הירושלמית המונה כ 30 חזנים בוגרים ופרחי עציון מקהלת ילדים בגילאי 8 ועד 15 המלווים את רפואה. על הניצוח הופקד דודי ליבוביץ מנצח במקהלות רבות, שכבר עבד עם אלחי בצעירותו.

את אם נאמין מעטרת רביעיית כנרים שהופכת את סיפור יציאתנו ממצרים למוחשי. את העיבוד וההפקה המוסיקלית לשיר, כמו את העיבודים לאלבום המלא שבדרך יצר אלדד ציטרין. אלחי אומר, ש"אם בזמנים קשים נתחבר ונאמין, יקרו לנו ניסים גדולים במישור הפרטי ובכללי, לעם ישראל כולו...".

מיטב אנשי המקצוע בתחום מלווים את רפואה בדרכו אל האלבום הראשון, התגובות ברחוב הדתי והמסורתי מצביעות על ציפייה דרוכה לאלבום המלא שבדרך והערכה רבה לכישרון השירה הנדיר של אלחי.

השיר הולחן ע"י סטיבן שוורץ. השיר בוצע לראשונה בסרט "נסיך מצריים".

למילות השיר:
אלחי רפואה - אם נאמין.

הוסף תגובה חדשה

על מנת להוסיף תגובה לביקורת, עליך להיות מחובר למערכת.
הרשמה למערכת | התחבר

תגובות גולשים:

  • לא נמצאו תגובות לסינגל זה.
דף שגיאה | שיא מיוזיק
Data too long for column 'link_page' at row 1
דף שגיאה