הולך בדרך!!!

ב'דרך' לאלבום בכורה: שלומי כהן בסינגל חדש "דרך"

שיא מיוזיק | יום שלישי כ"ג 'אדר ב התשע"א, 29-03-2011 בשעה 10:45צפיות: 2220.
הולך בדרך!!!
שלומי כהן
שלומי כהן (32), אב לארבעה ילדים, גיטריסט ומורה לגיטרה במקצועו, ניגן שנים באירועים בלהקות נחשבות ('לכתחילה' ועוד..). ביומיום הוא משולב כאיש מקצוע המטפל בנוער טיפולי במוסד הפסיכו- חינוכי "רטורנו".

לשלומי יש דרך מעניינת לראות את אופן היווצרות השירים, "יש עננה של ניגונים המיועדים לרדת לעולם, מילים, לחנים, ובסופו של דבר שירים. הקב"ה מוביל אותם לצינורות קיימים. אני לא מלחין", מסביר כהן, "אני השליח של הקב"ה להוריד ניגונים לעם ישראל ולעולם כולו". בכך, מתנער שלומי מנטילת הקרדיט על שיריו המוצלחים, תולה את הכול בבוראו. כך הוא גם מסביר את פרק הזמן הארוך שלקח לו לאגור חומרים ולהקליט את האלבום. "אני לא 'עובד' על האלבום, הזמן שלקח לאלבום להתגבש (10 שנים!), זה הזמן שבו החליט הקב"ה לשלוח אליי את כל השירים כדי להוציא אותם לאור"

את המסר שמעביר השיר, הוא לא רואה טעם "להסביר" ומותיר לשומעי לקחו לפרשן אותו כשמוע אוזניהם. "כשאומן מסביר 'למה התכוון המשורר', פחות אנשים יכולים להתחבר ליצירה ולהעמיק בה עם תחושתם האישית, כל מי ששומע את השיר יבין את המסר כפי שהוא נוגע בו". אלבום הבכורה של שלומי כהן יושק בע"ה בקיץ הבעל"ט.
למילות השיר:
שלומי כהן - דרך.

הוסף תגובה חדשה

על מנת להוסיף תגובה לביקורת, עליך להיות מחובר למערכת.
הרשמה למערכת | התחבר

תגובות גולשים:

  • לא נמצאו תגובות לסינגל זה.