בחזרה אל מקורות

בחזרה אל מקורות "ברכני" – סינגל שני לזמר דורון ברדא

שיא מיוזיק | יום שבת י"ז שבט התשע"א, 22-01-2011 בשעה 20:46צפיות: 4278.
בחזרה אל מקורות
דורון ברדא
הזמר דורון ברדא. החל את דרכו בתעשיית המוסיקה המזרחית הכללית לפני ארבע שנים. במהלכן הוציא חמישה סינגלים מצליחים, שקיבלו מאות השמעות בכל תחנות הרדיו, קליפים ותוכניות אירוח בטלוויזיה. בעקבות ההצלחה הגדולה, חרש את כל רחבי הארץ יחד עם להקתו, באירועים ומופעים גדולים לצידם של-כל גדולי הז'אנר. שימש כסולן בתזמורת האנדלוסית. והוגדר כאחד הקולות המעניינים, המרעננים והמבטיחים בז'אנר. ברדא, בן למשפחה מוסיקלית ענפה. החל לפלס את דרכו אל היהדות לפני כשנה, בעקבות פטירת סבו. בעקבות כך החליט לעזוב את-כל ההצלחה הגדולה מאחריו, ולפתוח דף חדש ולשיר שירי קודש בעלי תוכן שינגעו בלבבות השומעים ויחזקו אותם בדרך ישראל סבא.

ברדא חזר לבמה ובגדול, ולפני שלושה חודשים הוציא את הסינגל "אני מאמין" אותו כתב והלחין חברו הטוב, המלחין והתמלילן נסים מרי שחתום על להיטים רבים. מילות השיר שמדברות לכל אחד מאיתנו, בשילוב הלחן הקליט, יחד עם קולו של ברדא הפכו את השיר ללהיט שמככב בכל הפלייליסטים של תחנות הרדיו השונות.


"ברכני" – הסינגל השני לקראת אלבום הביכורים. שיר שכולו שבח והלל לקדוש ברוך-הוא על-כל הטוב שעושה איתנו. גם כאן שיתוף-הפעולה המוסיקלי המצליח ברדא&מרי נמשך. כשמרי הופקד על מילות השיר, וברדא אחראי ללחן. בהפקת הסינגל משתתפים מיטב המוסיקאים והנגנים, ובהם אבי גוטמן, אשר פדי, אבי יפרח, אריק כהן, מאיר משעלי ועוד.


האזנה מהנה!
למילות השיר:
דורון ברדא - ברכני.

הוסף תגובה חדשה

על מנת להוסיף תגובה לביקורת, עליך להיות מחובר למערכת.
הרשמה למערכת | התחבר

תגובות גולשים:

  • לא נמצאו תגובות לסינגל זה.