יוסי טיברג, ידוע בטביעת האוזן שלו. טיברג, חצי מהצמד "טים הפקות", נחשב לטוב שבמפיקי המוסיקה החסידית בארה"ב ומי שמתמחה בזיהוי וצייד כישרונות חדשים. הניסיון מוכיח את עצמו כנראה, כי על הישגו החדש ידברו עוד הרבה זמן, "שרגי גשטטנר". באלבום הבכורה של שרגי (שרגא) 11 רצועות מוקפדות, בצליל איכותי ומעודכן, הלחנים מבית היוצר של יוסי גרין ועוד ובעיבודיהם של טובי המעבדים - שוע פריד (שאחראי על מרבית האלבום), יובל סטופל ואלי לשינסקי.

"באחד המסעות שלנו לאיתור אומנים משובחים", נזכר יוסי טיברג המפיק, "ביקשנו לשמוע את שרגי בחתונה. כבר תקופה שכולם אמרו לנו שיש שרגי אחד ששר בחתונות ו'אתם חייבים לשמוע אותו!', אז נסענו לשמוע ולא התאכזבנו....". חבורת המוסיקאים החתימה והכניסה אותו מיד לאולפן כדי שיעשה שם את מה שהוא יודע לעשות כ"כ טוב. "שרגי התגלה עד מהרה כבעל יכולות קסומות, הוא מצא שירים טובים, כאלה שנוגעים בו והתחבר אליהם מיד, עכשיו כל השאר כמעט היסטוריה"

שלש שנים אינטנסיביות באולפן הולידו את האלבום החדש והראשון בסדרה, "שרגי". הזמיר הצעיר מופיע הרבה בשנים האחרונות בשמחות ובהופעות ברחבי התפוח הגדול והתברג כזמר מצליח בשוק החתונות.

לצד יוסי גרין כמלחין, מצטרפים מלחינים נוספים: ארי הס, משה פרץ שוורץ, פינקי וובר ו...שרגי בעצמו. לא מעט להיטים מסתתרים באלבום בשלל סגנונות וקצבים.

לאלבום צורף קליפ יפהפה "משה ודוד", שנכתב לרגל חגיגית בר המצווה של... משה דוד!. השיר מבוסס על מדרשי הנביאים. כדאי לשים אוזן.